niedziela, 26 stycznia 2014

Zima - Akcja Nakrętki

Akcja Nakrętki dla Oli  nadal trwa na Podkarpaciu i w Małopolsce!!!
Wciąż dołączają nowe osoby.
Do tej pory wspólnie udało się nam zebrać 1 500 kg nakrętek. W całości przekazaliśmy je dla podopiecznych (w tym naszej Oli) ks. Andrzeja Basiagi,  który działa charytatywnie na rzecz leczenia i rehabilitacji dzieci. 

Trochę statystyki -przyjmując, że 1kg nakrętek to około 350-500 sztuk  to średnio zebraliśmy pulę  637 500 nakrętek!!!
A najważniejsze, że 1, 5 tony nakrętek wystarczy na 15 godzin cennej dla Oli rehabilitacji, co przekłada się na około miesiąc domowych zajęć.
Jest to Wasz wielki wkład, w roku pozostaje jeszcze 11 miesięcy, w których Oli rehabilitacja również musi się odbywać - więc do dzieła  :)


 ***

Informacja dla mieszkańców Krynicy i okolic -  nakrętki możecie zwozić również indywidualnie na teren plebanii - przy okazji robiąc zakupy w Biedronce:P - wtajemniczeni wiedzą, że to po sąsiedzku. 
Miło nam będzie jeśli nakrętki zostawicie z dopiskiem "dla Oli Śledź".

***

Teraz z całkiem innej beczki, kwestia trochę przedawniona, lecz nie zapomniane przeze mnie:) A mianowicie spożytkowanie środków zebranych w ramach  pokazu akrobatycznego. Doklejam  zdjęcie tutaj w temacie zbiórki nakrętek, bo lepszej spójności tematyki wpisów nie znajdę pewnie długo.  

Więc, to jest nowy wózek spacerowy, dostosowany do potrzeb rosnącej Oli i bezwzględnie potrzebny środek transportu w naszej codzienności. 

***
Za te dwie akcje dziękujemy :)

m.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz