środa, 9 grudnia 2015

Każdy może zostać Mikołajem

Przed nami magiczny czas. Pachnący pieczonymi pierniczkami i goździkami w pomarańczach, świątecznymi wierszykami i piosenkami.Urokiem świecącej się choinki i tajemniczą wizytą Mikołaja.

Większości z nas dane jest odczuwać ten czar świąt w dostatku, a nawet rozrzutności. Jednak są dzieci, które pod choinką nie znajdą wymarzonej zabawki, bo ich choroba pochłania całe dochody rodziny. Są również rodziny, które nie pozwolą sobie na syte święta, bo muszą oszczędzać nawet na jedzeniu. Dla takich Dzieci i dla takich Rodzin jest  Paczka od SERCA. 
To szczytna inicjatywa Fundacji Mam Serce, do której można dołączyć na facebooku https://www.facebook.com/paczkaodserca/info/?tab=page_info lub skontaktować się e-mailowo: katarzyna.kalfas@mam-serce.org". 

Fundacja ma ponad 100 podopiecznych - którzy zdeklarowali już swoje małe marzenia

Jeśli ktoś chciałby je spełnić  wystarczy:
1. Zacząć od wyboru dziecka, które chcecie uszczęśliwić swoim podarunkiem
 2. Zdeklarować się na realizację konkretnego zakupu  biorąc pod uwagę możliwości finansowe - nie muszą być to duże kwoty
3. Do 18-ego grudnia wysłać paczkę na adres Fundacji (ul. Bukowińska 10/200, 02-703 Warszawa)
 

Dla Oli czas przedświąteczny to motywacja do dobrych zachowań nagradzanych serduszkami w oczekiwaniu na wizytę Mikołaja. Bierzmy przykład, pomagajmy w ten lub inny sposób.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz