wtorek, 6 maja 2014

Projekt Mam Supr Tatę


W psychologii panuje pogląd, iż matka kocha dziecko miłością bezwarunkową, a ojciec zawsze za coś...
Jeśli jesteśmy w temacie niepełnosprawności to niestety większość ojców dziecka chorującego nieuleczalnie lub przewlekle porzucają rodzinę z powodu swojej bezsilności i niemocy. Jak muchy padają jeden po drugim z tą samą nadaną przez społeczeństwo etykietą.
Jednak w tym przekazie nie dostrzega się tych ojców, którzy podejmują wyzwanie, by dać radę i wziąć na siebie trudną rzeczywistość opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym. Oni są wśród nas, lecz nie afiszują się ze swoim ojcostwem, a może jednak powinni... W tym celu właśnie powstaje filmik, który ma być ukończony w  Dniu  TATY.   Z założenia poniesie on pozytywne przesłanie ojcom "w niepewnej sytuacji"  i doda wiary, że też dadzą radę sprostać trudnym wyzwaniom.

Mam Super Tatę - to nazwa projektu, w który zaangażowani są wspaniali ojcowie dzieci niepełnosprawnych - odpowiedzialni, opiekuńczy, a nawet SZCZĘŚLIWI - choć zdjęcia, które zresztą już teraz można oglądać na fb https://www.facebook.com/media/set/?set=a.709471042433155.1073741843.226257940754470&type=3
przesyłają zapewne równie wspaniałe matki :)

Tata  Ty  słodziak  jesteś!!!
Zakochałam się w Tacie !!!
Mój chłopak jest w pracy !!!

To kilka określeń, jakimi codziennie Ola okazuje miłość do swojego taty.

m.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz