piątek, 20 marca 2015

Gen. M.Hermaszewski i inni w trosce o dzieci

W imieniu Fundacji wspierającej rehabilitację mojej córki Oli 
niniejszym zapraszam do wzięcia udziału w licytacji.

Zarząd Fundacji Mają Przyszłość zwraca się do Firm oraz Osób Prywatnych z propozycją wielkanocną – możliwością zakupu i wykorzystania w mailingu świątecznym do Partnerów, Klientów, Pracowników, wyjątkowej, tematycznej, półmetrowej czekoladowej pisanki. Autorem każdej z oferowanych pisanek (do wyboru) jest znana Osobistość oraz utytułowany Mistrz Czekolady.


W chwili obecnej sprzedażą jest objęte jeszcze 5 pisanek autorstwa: Katarzyny Skrzyneckiej (aktorka i piosenkarka), Agnieszki Szulim (dziennikarka), Joanny Przetakiewicz (projektantka), Agnieszki Cegielskiej (dziennikarka) oraz pisanka Mirosława Hermaszewskiego (pierwszy i jedyny jak dotychczas, Polak na Księżycu!).
Średnia wartość materiałów i nakładów pracy na każda pisankę to ok. 1500 zł.
Pierwsze 4 pisanki można zakupić za zaoferowaną przez siebie cenę, (szczegóły na stronie http://mocczekoladowejpisanki.pl/  zakładka 2014).


Natomiast już od DZIŚ do 24 MARCA można licytować pisankę gen. M. Hermaszewskiego. 

 Link do pisanki: http://mocczekoladowejpisanki.pl/licytacja-pisanek-gwiazd-2015/


Środki za Pisankę można przekazać w formie darowizny (podlega odliczeniu podatkowemu na korzyść Firmy). Zebrana suma zostanie przeznaczona na leczenie małych Podopiecznych Fundacji – dzieci z wadami wrodzonymi oraz dzieci cierpiących na choroby nieuleczalne, w tym na moje dziecko, jeśli to akurat Ty się zaangażujesz.

Cena wywoławcza licytacji pierwszej Pisanki: 2 000 zł.


Pozostałe Pisanki można kupić za dowolną zaoferowaną przez siebie cenę:Zapraszam serdecznie do licytacji, która umożliwi Oli w maju wyjazd na turnus rehabilitacyjny
Monika Śledź, mama Oli
500135789


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz