piątek, 17 kwietnia 2015

Na rehabilitacje Oli

W marcu półmaraton - wizyta u urologa po badaniu scyntygraficznym nerek już się odbyła, przedwczoraj pobranie miar na nowe aparaty do pionizacji, "zaoczna" wizyta u neurochirurga i ustalenie terminu na TK głowy, a już w poniedziałek idziemy do ortopedy. 
Przydałoby się zajrzeć jeszcze do laryngologa, lek. rehabilitacji w tym miesiącu ...
Przy tej "medycznej mieszance specjalistów dziecięcych" jasnym jest, że codziennie odbywają się wyjazdy na rehabilitacje, a dziś wypada już 5 dzień  szczęśliwego powrotu do przedszkola!

Jak już wiecie rozpoczęliśmy zbiórkę na rehabilitację Oli- którą znajdziecie w tym linku http://dziekujezejestes.pl/akcje/dajmy_szanse_olence.html
a także na stałe umieszczony jest baner w prawej górnej części bloga. Wystarczy kliknąć.
Już teraz dziękujemy, za pierwsze wpłaty:) jednak do sukcesu brakuje jeszcze 99% Waszego zaangażowania.

 Dlatego PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE, zapraszanie znajomych i oczywiście z całego serca prosimy o wpłaty ♥
Trwa zbiórka przewidziana na prywatną rehabilitację Oli w naszym mieście. Jeśli się  uda, to dzięki Wam będzie miała ona zapewnione 3 prywatne zajęcia tygodniowo (do tego 2 razy bezpłatnie w OWI), aż przez rok czasu. 
Dla Oli - która ze względu na rozszczep kręgosłupa ma bardzo dużą wiotkość tułowia i bezwład nóżek to właśnie rehabilitacja jest konieczna i niezbędna. Od zawsze opłacenie ćwiczeń z fizjoterapeutą traktowaliśmy jako potrzebę, którą mimo dużych kosztów należy zaspokoić na pierwszym miejscu. Dlatego rehabilitacja wprowadzona została tuż po urodzeniu Oli i cały czas jest systematycznie kontynuowana.

W ostatnim miesiącu przekonaliśmy się, że dzięki rehabilitacji niemożliwe staje się realne!
Wasza pomoc w tej zbiórce jest bardzo potrzebna, by kontynuować osiągnięte niedawno efekty.

m.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz