środa, 30 listopada 2016

Dziękuję!

 "DZIĘKUJĘ"
- Słowo, w którym jest ogrom magii, jeśli tylko prosto z serca się je wypowiada. 

Od czego zacząć ... 

1. Dziękuję Wszystkim za 1% dla Oli. 
Fundacja po raz pierwszy tego roku przekazała nam imienny wykaz osób, którzy zdecydowali się przekazać na Oli rehabilitację  1%. W związku z tym chcę najmocniej podziękować znajomym z dawnych dziejów od szkoły podstawowej do  studiów, po ukończeniu których nasze drogi niestety rozeszły się, a którzy ku mojemu zaskoczeniu dowiedzieli się i  dopilnowali, by w zeznaniu podatkowym umieścić Oli nazwisko i KRS Fundacji.

2.  Dziękuję za ludzi, którzy sami wychodzą z ofertą pomocy.
  •  Niedawno jak pewnie pamiętacie (pod kierownictwem Kasi, a za pośrednictwem Marty) odbył się dla Oli festyn charytatywny (klik), którego zebrane środki na moją prośbę zostaną wykorzystane początkiem nowego roku (wtedy można skorzystać również dofinansowanie NFZ-u). Warto poczekać, ponieważ  sprzęt rehabilitacyjny jest bardzo drogi i dopiero połączenie tych 2 źródeł dofinansowania pozwoli nam uzbierać potrzebną kwotę.
  •  Dziękuję pani Oli za nową propozycję pomocy, która jest w styczniowych planach realizacji.

3. Dziękuję za przesłanie w ostatnim czasie 2 darowizn od osób indywidualnych: październikowej od pana Marcina i listopadowej od  Marioli :)
  Korzystając z okazji chcę zapewnić, że wszystkie imienne wpłaty przelane na Oli subkonto w Fundacji w 100% trafiają  wyłącznie dla niej, mamy w nie wgląd, a Fundacja nie pobiera żadnych prowizji za prowadzenie konta - dla wiarygodności postaram się za każdym razem udostępniać na stronie Oli darowizny jeśli się takie pojawią.
***

Uczę się chować wstyd i dumę do kieszeni,  uczę się nie odmawiać pomocy dla Oli, bo jest ona dla niej, warunkuje  jej rehabilitację, życie, przyszłość. Pomoc ta otwiera kolejne drzwi i uchyla następne... do nowych możliwości leczenia, a nie jak dotąd tylko samej rehabilitacji...

 Prezenty bez obecności drugiego człowieka są tak naprawdę niczym, dlatego dziękujemy że jesteście z nam!


1 komentarz:

  1. Jak widać 1% to świetna inicjatywa, która pomaga wielu osobom i powoduje uśmiech na ich twarzy. Szkoda, że nie ma więcej takich!

    OdpowiedzUsuń